niedziela, 27 stycznia 2013

walentynkowo:)

Moja karteczka powstała na Walentynki ,które tuż ..tuż.Stworzyłam ją zgodnie z mapką  wyzwaniową #8 na blogu Craft Moly . Użyłam tego kwiatka ze sklepu.Ponieważ od kilku dni bawię się ze stemplami magnoli i ich kolorowaniem ,choć nie posiadam profesjonalnych pisaków ( może w przyszłości )Teraz koloruje akwarelami i kredkami .Zabawa przednia.Posyłam na wyzwanie #56 Spróbuj czegoś nowego ,na blog Scrapki.pl.Posyłam również na wyzwanie #6 - Zygzakiem na blog 123scrapujTy.Posyłam również na wyzwanie #2  Craft-Szafy po szczegóły zapraszam TUTAJ.Ten piękny serduszkowy wykrojnik pochodzi z Kreaterii
Pozdrawiam cieplutko.

9 komentarzy:

Edi pisze...

Jeny, po co Ci pisaki! Super pokolorowałaś Tildę. Bardzo mi się podoba. Bomba, po prostu! (też nie mam pisaków, koloruję tuszami). Dziękuję za udział w wyzwaniu Crafty Moly.

ClaOOdia pisze...

Ale piękna kartka! :)

Sabka pisze...

Nie zaprzeczę praca bardzo piękna, ale niestety nie spełnia wymogów naszego wyzwania. DODATKOWO W PRACY NIEDOZWOLONE JEST UŻYCIE KOLORU CZERWONEGO.
Pozdrawiamy serdecznie DT Craft - Szafy

weronkaa84 pisze...

Piękna:)

rosse5 pisze...

Bardzo ładnie pokolorowałaś Tildę - świetnie sobie radzisz kredkami:) A po pisaki może warto się uśmiechnąć do Św. Mikołaja? ;)
Pozdrawiamy i dziękujemy za udział w wyzwaniu!
DT 123-Scrapuj Ty!

Ewa Jurewicz pisze...

Prześliczna i bardzo radosna. Zapraszam na moje pierwsze Candy.

CraftyMoly pisze...

super ! i pokolorowane pięknie - szczególnie jestem pełna podziwu nad policzkami - wyszły idealnie !

Chasia pisze...

Świetna praca!Kolorki takie energetyczne a Tildunia śliczna :) Nie potrzeba pisaków - dzięki kredkom obrazek jest delikatniejszy i bardziej naturalny.

KOLOROWY ptak pisze...

fantastyczna kolorystyka! świetna karteczka :)